ŠKOLNÍ VÝLET

V úterý 12. června 2018 jsme se autobusem vydali do archeoparku v Chotěbuzi. Zde jsme měli možnost prohlédnout si pradávné hradiště se všemi jeho jeho různorodými stavbami, vyzkoušeli jsme si drcení i mletí zrní, psaní na voskovou tabulku a také práci archeologů při vykopávkách. Na závěr výletu jsme ještě navštívili rybí dům a potom už hurá na zpáteční cestu.

 

 

 

OSLAVA DNE DĚTÍ

V pátek 1. června 2018 jsme se všichni sešli na multifunkčním hřišti, abychom se zúčastnili utkání smíšených družstev ve vybíjené.  Sportovci i  fandové si vše užívali,  pak se hromadně proběhli po hřišti a na závěr pomalovali chodníky okolo školy. Škoda jen, že překrásné chodníkové obrázky hned odpoledne smyl déšť.

 

 

 

TANČENÍ S TEREZOU

Ve středu 16. května 2018 se vydaly členové tanečního kroužku do Frenštátu pod Radhoštěm, aby poměřili své síly s dalšími účastníky taneční soutěže. Domů se vrátili s krásným 3. místem. Srdečně jim všem blahopřejeme.

 

 

LISTOVÁNÍ KNIHOU V HODSLAVICÍCH

V úterý 22. května se vypravili žáci 1. a 2. ročníku do Hodslavic, kam byli pozváni na literární "Listování" knihou Flouk a Líla. Představení se velice líbilo a tak není divu, že o zmíněnou knihu byl velký zájem. Žáci si ji mohou zapůjčit ve školní knihovně.

 

 

 

Výprava za domácími zvířátky

V úterý 25. dubna 2018 se vypravili druháci v rámci prvouky na vycházku. Úkolem bylo všímat si jarních kvetoucích bylinek, které díky teplému počasí začaly již pomalu odkvétat. Na závěr určitě všichni přivítali možnost podívat se na chov koňů a určitě potěšila i mladá kravička.