DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

V pondělí 4. listopadu 2019 jsme se s dětmi z naší mateřské školy vypravili do kina "Květen" v Novém Jičíně. Pohádku Čert a Káča sice mnohé z dětí již znají z domova, ale přesto se všem toto divadelní zpracování velice líbilo a patřičně si jsem si ho užili. 

 

 

 

NÁVŠTĚVA U KRMELCE

Dnes 31. října 2019 jsme s dětmi z oddělení Berušek byli navštívit místní krmelec pro lesní zvěř. V předcházejících dnech jsme si s dětmi vyprávěli o zvířátkách - jak žijí a čím se živí, a protože jsme měli nasbírané nějaké kaštany, rozhodli jsme se, že je zvířátkům doneseme do krmelce, aby měly v zimě dostatek potravy.

 

 

 

 

ŠTRŮDLOVÁNÍ VE ŠKOLCE

Ve čtvrtek 3. října 2019 probíhala v odpoledních hodinách ve třídě Berušek tradiční akce s názvem "Štrůdlování". Rodiče společně s dětmi si mohli upéct jak slaný tak sladký štrůdl neboli závin. Po upečení následovala ochutnávka, na které všem moc chutnalo. Tuto zdařilou akci jsme si pořádně užili.

 

 

 

DIVADLO KOLOBĚŽKA

V pátek 11. října 2019 do naší školičky přijelo divadélko Koloběžka. Připravili si pro nás Pohádku o indiánech. Děti se mohly do pohádkové hry aktivně zapojovat a tak také pomáhat indiánům. Snad proto je příběh tak zaujal a velice si ho užily.

 

 

 

NÁVŠTĚVA MIMINKA 

Dne 18. září 2019 naši třídu "Berušek" v rámci prožitkového učení navštívila jedna z maminek se svým miminkem. Maminka nám ukázala, jak správně pečovat o malé dítě. Vše se nám to moc líbilo a z jejich návštěvy jsme měli velikou radost.