VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ

Dne 25. dubna jsme se s dětmi ze třídy Berušek vypravili na místní vlakové nádraží. Připomněli jsme si zásady cestování autobusem, jak se chodí přes přechod, ale hlavně jsme se byli podívat, jak to vypadá na vlakovém nádraží. Setkali jsme se s panem výpravčím, prohlédli jsme si čekárnu a také jsme viděli přijíždět vlak.

 

 

 

KNIHOVNA STRANÍK

Dne 13. března 2019 jsme s dětmi ze třídy Berušek navštívili knihovnu ve Straníku. Dozvěděli jsme se, jaký je rozdíl mezi knihovnou a knihkupectvím a jak se máme ke knížkám chovat. Také jsme si společně s paní učitelkou zatancovali. Výlet se nám moc líbil.

 

 

 

 

MAŠKARNÍ KARNEVAL

Dnes, 19. února 2019, se v naší mateřské školce konal maškarní karneval. Děti byly přestrojené za nejrůznější pohádkové bytosti, povolání i zvířátka. Dnešní den se nám všem velice líbil a společně jsme si jej užili.

 

 

 

 

DIVADLO KOLOBĚŽKA

Dne 19.března 2019 do naší mateřské školy přijelo divadlo Koloběžka se svým divadelním představením. Děti viděly pohádku o kuřátku, které hledalo kamarády. Pohádka se dětem velice líbila, však si ji také pořádně užily.

 

 

 

 

 

ZDRAVOTNÍ SESTRA V MŠ

Dne 29. ledna 2019 naši školku navštívila zdravotní sestra. Ukázala dětem, jak se ošetřují různé rány, měří krevní tlak a také, jak se dělá sádra. Děti to velice bavilo a moc se nám to všem líbilo.