HASIČI V MATEŘSKÉ ŠKOLCE

Dne 25. června 2019 se děti z mateřské školy šly podívat na hasičský vůz, který byl pro ně připraven na hřišti za školou. Setkali se s panem hasičem, který jim povykládal o své práci, ukázal dětem auto i jeho vybavení. Všem se to moc líbilo, nejvíce asi stříkání vody z hadice.

 

 

 

DIVADLO KOLOBĚŽKA

Dne 20. června 2019 naši mateřskou školku navštívilo divadélko KOLOBĚŽKA. Zahrálo nám pohádku "Šel zahradník do zahrady", díky které si děti upevnily znalosti názvů květin a skamarádily se s krtečkem a motýlkem. Divadlo se všem líbilo.

 

 

 

INDIÁNSKÉ TÝPÍ

Dne 10. června 2019 jsme se s dětmi ze třídy Berušek byli podívat do indiánského týpí. Děti se tak v rámci poznávání cizích kultur seznámily se způsobem života indiánů. Podívali jsme se do stanu, zahráli si na indiány a také jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí.

 

 

NÁVŠTĚVA ZAHRADY TETY JANY

18. června jsme se s dětmi ze třídy Berušek šli podívat na zahradu tety Jany. Teta nám ukázala, jaké má květiny, řekla nám, jak se jmenují a děti si vyzkoušely poznávání barev.Návštěva se nám moc líbila.

 

 

 

 

DĚTSKÝ DEN V MATEŘSKÉ ŠKOLE

V pondělí 3. června 2019 všechny děti z celé mateřské školy slavily svůj svátek. Vydaly se na cestu za pokladem, která však nebyla úplně snadná. Během putování na ně čekalo několik úkolů, které musely společně splnit. Protože jsou to ale děti šikovné, vše se jim podařilo a tak nakonec svůj poklad našly. A nebyl to poklad ledajaký, skládal se totiž ze samých dobrot.