Slavnostní zakončení školního roku 2016/2017

Slavnostní ukončení školního roku

Pátek 30. června 2017 byl významným dnem snad pro každého, kdo se těšil na začínající prázdniny. Pro žáky 4. ročníku, kteří se loučili s naší malou školou, pan starosta Zdeněk Kelnar připravil slavnostní pasováním na ogary a cérky obce Hostašovice. Toto slavnostní rozloučení probíhalo za účasti rodičů i zaměstnanců školy v dopoledních hodinách na OÚ Hostašovice.

 

Poslední zvonění 29. 6. 2017

Poslední zvonění

V loňském roce jsme se rozhodli rozloučit se se školním rokem posledním zvoněním, a tak se i letos ve čtvrtek 29. června 2017 vydaly dvě skupiny v maskách dvěma směry na procházku Hostašovicemi. Hlasitým zvoněním a skandováním jsme se již tradičně rozloučili se školou a přivítali blížící se prázdniny.

 

 

Poslechli jsme si Hasíka

Poslechli jsme si Hasíka

V pátek 16. června jsme na naší škole přivítali Hasíka, profesionálního hasiče, jenž nám přišel připomenout základní informace o bezpečnosti nejen o prázdninách. Pověděl nám také mnoho zajímavostí o své náročné práci, předvedl svou výbavu a obdaroval nás o výukové materiály. Žáci napjatě Hasíka poslouchali a živě s ním debatovali. Jistě se od něj dozvěděli moc důležitých poznatků.

 

Vybíjená 27. 6. 2017

Celoškolní zápas ve vybíjené

V úterý 27. června 2017 probíhal na multifunkčním hřišti za školou celoškolní zápas ve vybíjené. Proti sobě se postavila dvě smíšená družstva žáků 1. až 4. ročníku naší školy - Amatéři a Kaktusy. Utkání bylo velice vyrovnané, hráči i diváci dali do boje úplně vše a tak se dá říci, že zvítězili úplně všichni.

 

Hasiči v MŠ 14. 6. 2017

Hasiči v mateřské škole

Dne 14. června nás navštívil pan Turek s hasičským vozem a seznámil děti s prací hasiče. Největší odměnou pro děti byla možnost vyzkoušet si stříkací hadici a běhání mezi kapkami vody.