Základní škola a Mateřská škola
ZŠ a MŠ
Hostašovice

,,Na stopě"

,,Na stopě"

přírodovědná soutěž

17. 5. jsme navštívili ZŠ Komenského 68 v Novém Jičíně, kde jsme se zúčastnili přírodovědné soutěže ,,Na stopě". Soutěže se účastnili i další školy z našeho blízkého okolí. Naši žáci si ověřovali své znalosti, vědomosti a můžeme se pochlubit prvním místem a získáním průkaze detektiva. Tím bychom chtěli našim žákům poděkovat za jejich snahu a ZŠ Komenského za úžasnou organizaci a občerstvení.

Datum vložení: 26. 5. 2023 9:23
Datum poslední aktualizace: 26. 5. 2023 9:48

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Pranostika na akt. den

Ženská chuť, panská láska a dubnové počasí vždy nestálé bývá.

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu
div class="gcm-map d-print-none">