Letošní DEN ZEMĚ jsme v družině pojali tradičním způsobem s rukavicemi a pytlem v ruce. Po krátkém poučení o vlastní bezpečnosti, se všichni pustili do sběru odpadků v nejbližším okolí školy. Nechyběla ani výroba modelu čisté a znečištěné přírody.
Návod ke stažení MS Teams: