Hurááá - zdolali jsme vrchol Králického Sněžníku. Trasa byla místy náročná, ale my jsme to nevzdali a statečně jsme překonávali překážky. Odměnou nám byly nádherné výhledy a radost z překonání sebe sama. Všechny děti moc chválíme - jsou to naši BORCI.
Návod ke stažení MS Teams: